Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: More
km: បន្ថែម

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Never
km: កុំ

en: Posts
km: ប្រកាស
