Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Add Account
kn: ಖಾತೆಯನ್ನು ಸೇರಿಸು:
