Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: More
ku: زیاتر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Posts
ku: پەیامەکان
