Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: More
lt: Daugiau

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Never
lt: Niekada

en: Posts
lt: Įrašai
