Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: More
lv: Vairāk

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Never
lv: Nekad

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas
