Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
