Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах
