Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Remove
mr: मिटावा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: More
mr: अधिक

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Posts
mr: प्रकाशन
