Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Username
my: အမည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: More
my: ပို၍

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ
