Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Username
no: Brukernavn

en: Remove
no: Fjern

en: Description
no: Beskrivelse

en: More
no: Mer

en: Date
no: Dato

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: Never
no: Aldri

en: Posts
no: Innlegg
