Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस
