Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Omschrijving

en: More
nl: Meer

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Never
nl: Nooit

en: Posts
nl: Berichten

en: Delete old statuses
nl: Oude berichten verwijderen
