Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: More
nn: Meir

en: Date
nn: Dato

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Never
nn: Aldri

en: Posts
nn: Innlegg
