Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
