Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: More
pl: Więcej

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zachowaj

en: Never
pl: Nigdy

en: Posts
pl: Wpisy
