Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Username
pt: Usuário

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: More
pt: Mais

en: Date
pt: Data

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Never
pt: Nunca

en: Delete old statuses
pt: Apagar tweets antigos
