Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: More
ro: Mai multe

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Never
ro: Niciodată

en: Posts
ro: Articole
