Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: More
ru: Еще

en: Date
ru: Дата

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Never
ru: Никогда

en: Avatar
ru: Аватар

en: Posts
ru: Сообщений

en: Cron interval
ru: Интервал Cron

en: Delete old statuses
ru: Удалить старые статусы
