Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: More
sk: Viac

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Never
sk: Nikdy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Cron interval
sk: Interval cronu
