Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: More
sl: Več

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Never
sl: Nikoli

en: Posts
sl: Prispevki
