Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: More
sq: Akoma

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Posts
sq: Dërgime
