Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Username
sv: Användarnamn

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: More
sv: Mer

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Never
sv: Aldrig

en: Posts
sv: Inlägg
