Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: More
ta: மேலும்

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Never
ta: இல்லை

en: Posts
ta: இடுகைகள்
