Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Username
te: వాడుకరిపేరు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: More
te: మరిన్ని

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Avatar
te: అవతారం

en: Posts
te: టపాలు
