Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: More
th: เพิ่มเติม

en: Date
th: วันที่

en: Name
th: ชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Never
th: ไม่เคย

en: Posts
th: ตั้งกระทู้
