Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: More
tr: Devamı

en: Date
tr: Tarih

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Never
tr: Asla

en: Posts
tr: Gönderiler
