Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Username
uk: Користувач

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: More
uk: Ще

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Ім'я

en: Save
uk: Зберегти

en: Never
uk: Ніколи

en: Posts
uk: Матеріали

en: Delete old statuses
uk: Стерти старі статуси
