Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: Username
vi: Tên truy cập

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: More
vi: Thêm

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Posts
vi: Số bài gửi
