Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Pages
af: Bladsye

en: On
af: Op

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans
