Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: Pages
be: Старонкі

en: Arabic
be: Арабзкая

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французкая
