Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Hide
bn: লুকাও
