Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: Pages
ca: Pàgines

en: On
ca: Actiu

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Off
ca: Inactiu

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de blog i %blog-wildcard per a cada blog personal. %front és la portada.

en: Arabic
ca: Àrab

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Hide
ca: Oculta
