Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
cy: Dangos ar bob tudalen heblaw am y tudalennau rhestredig.

en: Show on only the listed pages.
cy: Dangos ar y tudalennau rhestredig yn unig.

en: Pages
cy: Tudalennau

en: On
cy: Ymlaen

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cy: Rhowch un dudalen i bob llinell ar lwybrau Drupal. Mae'r cymeriad '*' yn nod-chwiliwr. Mae enghreifftiau llwybrau yn %blog ar gyfer tudalen blog ac %blog-wildcard ar gyfer pob blog personol. %front yw'r dudalen blaen.

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Hide
cy: Cuddio
