Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Off
et: Väljas

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Hide
et: Peida
