Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fa: نمایش بر هر صفحه به جز صفحات لیست.

en: Show on only the listed pages.
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده نشان بده

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: True
fa: صحیح

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را مطابق مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. مسیرهای نمونه عبارتند از: %blog برای صفحات وبلاگ، %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و %front صفحه اول سایت.

en: Arabic
fa: عربی

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Hide
fa: پنهان کن
