Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fi: Näytä kaikilla paitsi näillä sivuilla.

en: Show on only the listed pages.
fi: Näytä vain näillä sivuilla.

en: Pages
fi: Sivut

en: On
fi: Päällä

en: True
fi: Oikea

en: False
fi: Väärä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Arabic
fi: arabia

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Hide
fi: Piilossa
