Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Pages
he: עמודים

en: On
he: על

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Off
he: כבוי

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Hide
he: הסתרה
