Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Show on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Pages
hu: Oldalak

en: On
hu: Be

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Off
hu: Ki

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Arabic
hu: arab

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Hide
hu: Elrejt

en: Classes
hu: Osztályok

en: X Offset
hu: X eltolás

en: Y Offset
hu: Y eltolás

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra
