Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ja: リストに記載したページ以外のすべてのページに表示する

en: Show on only the listed pages.
ja: リストに記載したページにのみ表示する

en: Pages
ja: ページ

en: On
ja: オン

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Off
ja: オフ

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、Drupalパスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。<br />

en: Arabic
ja: アラビア語

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: IDs
ja: ID

en: Hide
ja: 非表示
