Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
kn: ಪಟ್ಟಿ ಮಾಡಿದ ಪುಟಗಳನ್ನು ಬಿಟ್ಟು ಉಳಿದ ಪುಟಗಳಲ್ಲಿ ತೋರಿಸು

en: Show on only the listed pages.
kn: keLakaMda puTagaLalli maatra torisu.

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Arabic
kn: ಅರಬಿಕ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: X Offset
kn: X ಆಫ್‍ಸೆಟ್

en: Y Offset
kn: Y ಆಫ್‍ಸೆಟ್
