Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Hide
ku: بشارەوە
