Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai uzskaitītās lapas.

en: Pages
lv: Lapas

en: On
lv: Aktīvs

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Off
lv: Izslēgts

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Hide
lv: Apslēpt
