Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Hide
mn: Нуух
