Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ကျန်တဲ့စာမျက်နှာအားလုံးပြပါ

en: Show on only the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာပြပါ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
