Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokazuj na wszystkich stronach prócz tych z listy.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokazuj tylko na stronach z listy.

en: Pages
pl: Strony

en: On
pl: Włączony

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Off
pl: Wyłączony

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Arabic
pl: Arabski

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Hide
pl: Ukryj
