Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ro: Afişează pe toate paginile exceptând paginile selectate.

en: Show on only the listed pages.
ro: Afişează numai pe paginile selectate.

en: Pages
ro: Pagini

en: On
ro: Pornit

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Off
ro: Oprit

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Introdu câte o pagină pe rând, sub formă de căi de acces Drupal. Caracterul '*' este universal. Exemple de căi sunt '%blog' pentru pagina de blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Arabic
ro: Arabă

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Hide
ro: Ascundere
