Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sv: Visa på alla sidor förutom de sidor som finns i listan.

en: Show on only the listed pages.
sv: Visa endast på de sidor som finns i listan.

en: Pages
sv: Sidor

en: On
sv: På

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Off
sv: Av

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Arabic
sv: Arabiska

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Hide
sv: Dölj

en: Classes
sv: Klasser
