Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Show on only the listed pages.
ta: தரப்பட்டுள்ள பக்கங்களில் மட்டும் காட்டுக.

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Hide
ta: மறை
