Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో తప్ప ఇతర అన్నీ పేజీల్లోనూ చూపించు

en: Show on only the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో మాత్రమే చూపించు

en: Pages
te: పేజీలు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Arabic
te: అరబిక్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Hide
te: దాచు
