Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalarda göster.

en: Show on only the listed pages.
tr: Sadece listelenen sayfalarda göster.

en: Pages
tr: Sayfalar

en: On
tr: Açık

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Off
tr: Kapalı

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Drupal yolunu kullanarak satır başına bir sayfa girin. '*' karakteri jokerdir. Örnek yollar ağ günlüğü sayfası için '%blog' ve tüm kişisel ağ günlükleri için %blog-wildcard. %front ana sayfadır.

en: Arabic
tr: Arapça

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Hide
tr: Gizle
